Makijaż permanentny

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu makijażu permanentnego:
– cukrzyca,
– przyjmowanie leków sterydowych (trudniejsze gojenie),
– łuszczyca (można wywołać rzut łuszczycowy),
– czynne zmiany skórne – bakteryjne, grzybicze, wirusowe,
– infekcje, stany podgorączkowe,
– przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych,
– bielactwo,
– ciąża,
– choroby siatkówki i rogówki oka.

Makijaż permanentny utrzymuje się w skórze od 2 do 5 lat, wykorzystuje się go do podkreślenia swojej urody bądź skorygowania niedoskonałości. Dzięki niemu można uzyskać efekt optycznego powiększenia oczu, podkreślenia konturu ust, poprawienia ich kolorytu. Również doskonale nadaje się do poprawiania wyglądu i kształtu brwi poprzez częściową bądź całkowitą rekonstrukcję.

Sam zabieg jest jak najbardziej bezpieczny, wykonywany pod znieczuleniem miejscowym. Makijaż wykonuje się za pomocą cieniutkiej igły, za pomocą której do naskórka wprowadza się antyalergiczny barwnik. Kolor pigmentu jest dobierany indywidualnie i zgodnie z życzeniami klientki.
Po zabiegu

Po zabiegu skóra złuszcza się wraz z pigmentem do 50%, lecz nie ma powodów do obaw, gdyż jest to proces naturalny. W przeciągu 4 dni o wykonania zabiegu nie należy traktować skóry mydłem ani żadnymi innymi detergentami. Przez następnych 14 dni powinno unikać się wystawiania na silne działanie promieni słonecznych, nie zaleca się również korzystania z basenu, solarium i sauny.

Po upływie 2-4 tygodni wykonuje się korektę makijażu, która ma za zadanie ujednolicić koloryt na całym obszarze, który był poddany zabiegowi.

 

Obudzić się rano z niemal perfekcyjnym makijażem, z doskonałym konturem wokół ust, pięknymi brwiami to brzmi dla wielu z nas nieprawdopodobnie. A jednak! Jest to możliwe, właśnie dzięki makijażowi permanentnemu!

 

Czym jest makijaż permanentny?
Za pomocą delikatnych igieł akupunkturowych do pierwszej warstwy skóry wprowadzane są certyfikowane, przetestowane alergicznie, najdelikatniejsze barwniki PUREBEAU. Dzięki metodzie PUREBEAU można narysować lub skorygować brwi, kreski na powiekach lub ustach. Taki makijaż wydobywa indywidualne naturalne piękno i podkreśla to, co mamy w nas najlepsze.

Jak długo się utrzymuje?
W zależności od typu i kolorytu skóry makijaż utrzymuje się od 2 do 5 lat. Gdy zauważymy, że zaczyna blednąć możemy w każdym momencie poddać się kolejnemu zabiegowi i odświeżyć go na nowo. Zaletą makijażu permanentnego jest to, że możemy w dowolnym czasie zmieniać nasz wizerunek.

Czy niesie ze sobą ryzyko?
Wszystkie używane przez nas barwniki, igły i urządzenia do makijażu dopuszczone są do użytkowania na rynku polskim, jak również spełniają wszystkie najwyższe standardy higieniczne. Na podstawie wieloletnich testów naszych produktów możemy śmiało stwierdzić, że makijaż permanentny wykonany metodą PUREBEAU nie jest związany z żadnym ryzykiem.

Czy zabieg boli?
Przy każdej ingerencji w skórę odczuwa się niewielki ból. Tak jest i tutaj. Pracujemy delikatnie i tak staramy się przygotować Państwa skórę, żeby odczuwali Państwo zaledwie mrowienie. Ból jest sprawą indywidualną, jedni czują mocniej a drudzy nie czują prawie nic. W każdym razie nigdy nie jest to ból nie do zniesienia.

Wykonywanie makijażu permanentnego
Wspólnie z Państwem ustalimy formę i kształt. Po wykonaniu wstępnego makijażu i ustaleniu formy dobieramy koloryt i za pomocą igły akupunkturowej wprowadzamy mikropigmenty do górnej warstwy skóry, co nie powoduje jej krwawienia. Zwracamy, przy tym uwagę na to, aby makijaż nie wyglądał jakby był namalowany, lecz naturalnie. W przypadku brwi rysujemy delikatnie włoski i lekko cieniujemy tło, w przypadku ust rysujemy piękny kontur i lekko cieniujemy wargi.

Wniosek i prawda
Dobrze wykonany makijaż permanentny to perfekcja w dokładności i lekkości makijażu. Odpowiednio dobrane kształty i kolory do wieku i urody, pozwalają zgubić asymetrię, powodują że stajemy się atrakcyjniejsi i nikt nie domyśla się dlaczego.